Saygınlar Tekstil İş Elbiseleri

http://sayginlar.sisliport.com
Saygınlar Tekstil İş Elbiseleri
11
Perpa Tic. Mrkz. A Blok Kat : 11 No:1485Okmeydanı,34100
+90(212) 222 10 02Perpada iş elbiseleri satan yerler, şişlide iş elbisesi firmaları, şişlide iş kıyafetleri modelleri, perpada iş elbisesi yapan firmalar dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan saygınlar tekstil iş elbiseleri firmamız 1991 yılında burak saygın tarafından kurulmuştur. Şişlide güvenlik kıyafetleri satanlar, şişlide her türlü şantiye malzemesi satışı, perpada hesaplı iş güvenliği malzemesi satan firmalar arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Saygınlar iş elbiseleri firmamız, şişlide iş giyiminin ve iş güvenliğinin firmalara prestij kazandıracak tasarım ve dikimi ile farkını ortaya koymaktadır. Şişlide iş elbisesi satışı ile çalışanlarının verimliliğini arttırdığı bilinci ile perpada iş güvenliği malzemelerinin satışına ilaveten, şişlide iş elbiseleri üretimine yönelik profesyonel çalışmalar yaparak kendisini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir. Perpada iş elbiseleri fiyatları, okmeydanında firmalar için özel iş elbisesi dikimi, şişlide kişiye özel sipariş iş elbisesi yapan yerler, iş elbiselerine logo nakışı yapan yerler, şişlide aşcı kıyafetleri özel tasarım konularındaki arayışlarınızda karşınıza çıkacak ilk firmalardan olan saygınlar iş elbiseleri firmamız üretim kalitesini ıso 9001:2008 sistem belgesi ile tescilleyerek, standart ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin özel tasarım ve model isteklerini de bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştirmektedir. Otel ve restaurantlar için iş elbisesi yapan şirketler Hizmet verdiğimiz sektörlerden demir çelik ,inşaat, otomotiv ,denizcilik,cam sanayi,petro kimya ,gıda , güvenlik, temizlik , teknik, medikal vb. Kuruluşların iş elbiseleri ve iş güvenliği malzemelerini 25 yıldır karşılamanın tecrübesi ile her zaman her ihtiyacı en ekonomik ve en kaliteli şekilde sunmaktayız. Firmalar için özel iş elbiseleri nerede yapılır, medikal kıyafet tasarım ve dikimi, perpada iş tulumları nerede satılır, Sorularınıza cevap yine saygınlar tekstil iş elbiseleri olacaktır. Firmalara özel dikim iş elbiseleri. . Firmalara özel dikim mont yelek kaban, bahçıvan tulumları, işçi takımları, işçi pantolonu, işçi yeleği, işçi ayakkabısı ile ilgili geniş ürün yelpazemiz ile firmanıza prastij katacak, estetik tasarım ve dikimi ile çalışanların gururla giyeceği iş elbiselerini birer üniforma saygınlığı ile iş yerlerinde çalışmanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman kadromuz iş yerinizin personel giysileri ve koruyucu ekipman ihtiyaçları için hizmetinizdedir.
5758Ziyaretçi
 • Yetkili Burak SAYGIN
 • Adres Perpa Tic. Mrkz. A Blok Kat : 11 No:1485 - Okmeydanı
 • Telefon +90(212) 222 10 02
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 280 03 38
 • Fax +90(212) 361 48 59
 • Özel Sitesi http://www.sayginlar.com.tr
 • Web Sitesihttp://sayginlar.sisliport.com
 • E-Postainfo@sayginlar.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Perpa metrobüs durağın karşısı..

İletişim Formu
Perpada iş elbiseleri satan yerler, şişlide iş elbisesi firmaları, şişlide iş kıyafetleri modelleri, perpada iş elbisesi yapan firmalar dendiğinde akla gelen ilk firmalardan olan saygınlar tekstil iş elbiseleri firmamız 1991 yılında burak saygın tarafından kurulmuştur.

Şişlide güvenlik kıyafetleri satanlar, şişlide her türlü şantiye malzemesi satışı, perpada hesaplı iş güvenliği malzemesi satan firmalar arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Saygınlar iş elbiseleri firmamız, şişlide iş giyiminin ve iş güvenliğinin firmalara prestij kazandıracak tasarım ve dikimi ile farkını ortaya koymaktadır.
Şişlide iş elbisesi satışı ile çalışanlarının verimliliğini arttırdığı bilinci ile perpada iş güvenliği malzemelerinin satışına ilaveten, şişlide iş elbiseleri üretimine yönelik profesyonel çalışmalar yaparak kendisini sürekli yenilemiş ve geliştirmiştir.

Perpada iş elbiseleri fiyatları, okmeydanında firmalar için özel iş elbisesi dikimi, şişlide kişiye özel sipariş iş elbisesi yapan yerler, iş elbiselerine logo nakışı yapan yerler, şişlide aşcı kıyafetleri özel tasarım konularındaki arayışlarınızda karşınıza çıkacak ilk firmalardan olan saygınlar iş elbiseleri firmamız üretim kalitesini ıso 9001:2008 sistem belgesi ile tescilleyerek, standart ürünlerinin yanı sıra müşterilerinin özel tasarım ve model isteklerini de bilgisayar teknolojisi ile gerçekleştirmektedir.

Otel ve restaurantlar için iş elbisesi yapan şirketler
Hizmet verdiğimiz sektörlerden demir çelik ,inşaat, otomotiv ,denizcilik,cam sanayi,petro kimya ,gıda , güvenlik, temizlik , teknik, medikal vb. Kuruluşların iş elbiseleri ve iş güvenliği malzemelerini 25 yıldır karşılamanın tecrübesi ile her zaman her ihtiyacı en ekonomik ve en kaliteli şekilde sunmaktayız.

Firmalar için özel iş elbiseleri nerede yapılır, medikal kıyafet tasarım ve dikimi, perpada iş tulumları nerede satılır,
Sorularınıza cevap yine saygınlar tekstil iş elbiseleri olacaktır.

Firmalara özel dikim iş elbiseleri. .
Firmalara özel dikim mont yelek kaban, bahçıvan tulumları, işçi takımları, işçi pantolonu, işçi yeleği, işçi ayakkabısı ile ilgili geniş ürün yelpazemiz ile firmanıza prastij katacak, estetik tasarım ve dikimi ile çalışanların gururla giyeceği iş elbiselerini birer üniforma saygınlığı ile iş yerlerinde çalışmanın mutluluğunu yaşayacaklardır.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen uzman kadromuz iş yerinizin personel giysileri ve koruyucu ekipman ihtiyaçları için hizmetinizdedir.
Firmanızı Ekleyin

Sisliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.