Nasa Mühendislik
23
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 No: 1338 Okmeydanı,34100
+90 (212) 210 70 341971'de Buzkap soğutma sanayiinde başlayan iş hayatım, 17 yıl aynı yerde hem okuyarak hemde çalışarak geçti, daha sonra, arkadaşımın firması olan Teknik klima da buz makinesi imalatı ile başlayan ortaklığımız, ilerleyerek TOROS SOĞUTMA CİH.Ltd,Şti. ne dönüştü. Ortağımla birlikte Dolapdere deki ufacık bir atölyeden, 200 m2 merkez ofisi, imalat ve servis hizmetleri için 500 m2 lik kapalı alana sahip atölyesi, modern alet ve cihazlarla donanmış ekipmanları ile tam 22 yıl bu ortaklığı sürdürdüm. Bu süre içinde bilgisayar destekli mühendislik hizmetleri ve mekanik proje hizmetleri ile binlerle ifade edilen müşterilerimize hizmet verdim. Nihayetinde 2010 yılı sonu itibari ile 22 yıl süren bu ortaklığı özel sebeplerden dolayı kendi isteğimle ayrıldım, yeni kurduğum kendi firmam olan NASA MÜHENDİSLİK 2011 şubat başından itibarren faaliyetlerine başlamıştır. NASA MÜHENDİSLİK 30 yılı aşkın bilgi birikimimle, çağdaş, ileri teknoloji ve uluslararası yüksek standartların yakın takipçisi olarak, KLİMA, HAVALANDIRMA, ISITMA ve TESİSAT ile ilgili tüm mekanik tesisatların projelendirilmesi, imalatı ve taahhüdünü üstlenmeye devam edecektir. Ayrıca eski firmamda iken Türkiye'ye kazandırdığım GUARDIAN AIR hava temizleme cihazlarının da distribütör değişikliği yapılarak GUARDIAN AIR 'in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerinin de genel distribütörlüğünü sürdüreceğim. Klima Havalandırma ve tesisat ile ilgili olarak, geniş bilgiye ulaşmak için resmi web sitem olan nasamuhendislik adresini ziyaret edebilirsiniz.
8707Ziyaretçi
 • Yetkili Kevork HAMAMCIYAN
 • Adres Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:9 No: 1338 - Okmeydanı
 • Telefon +90 (212) 210 70 34
 • Telefon ( 2 ) +90 (212) 210 70 35
 • Fax +90 (212) 210 70 35
 • Özel Sitesi http://www.nasamuhendislik.com
 • Web Sitesihttp://nasamuhendislik.Sisliport.com
 • E-Postakevork@nasamuhendislik.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:30 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Perpa Ticaret Merkezi B-lok 9.kat

İletişim Formu
1971'de Buzkap soğutma sanayiinde başlayan iş hayatım, 17 yıl aynı yerde hem okuyarak hemde çalışarak geçti, daha sonra, arkadaşımın firması olan Teknik klima da buz makinesi imalatı ile başlayan ortaklığımız, ilerleyerek TOROS SOĞUTMA CİH.Ltd,Şti. ne dönüştü. Ortağımla birlikte Dolapdere deki ufacık bir atölyeden, 200 m2 merkez ofisi, imalat ve servis hizmetleri için 500 m2 lik kapalı alana sahip atölyesi, modern alet ve cihazlarla donanmış ekipmanları ile tam 22 yıl bu ortaklığı sürdürdüm. Bu süre içinde bilgisayar destekli mühendislik hizmetleri ve mekanik proje hizmetleri ile binlerle ifade edilen müşterilerimize hizmet verdim. Nihayetinde 2010 yılı sonu itibari ile 22 yıl süren bu ortaklığı özel sebeplerden dolayı kendi isteğimle ayrıldım, yeni kurduğum kendi firmam olan NASA MÜHENDİSLİK 2011 şubat başından itibarren faaliyetlerine başlamıştır. NASA MÜHENDİSLİK 30 yılı aşkın bilgi birikimimle, çağdaş, ileri teknoloji ve uluslararası yüksek standartların yakın takipçisi olarak, KLİMA, HAVALANDIRMA, ISITMA ve TESİSAT ile ilgili tüm mekanik tesisatların projelendirilmesi, imalatı ve taahhüdünü üstlenmeye devam edecektir.

Ayrıca eski firmamda iken Türkiye'ye kazandırdığım GUARDIAN AIR hava temizleme cihazlarının da distribütör değişikliği yapılarak GUARDIAN AIR 'in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetlerinin de genel distribütörlüğünü sürdüreceğim.

Klima Havalandırma ve tesisat ile ilgili olarak, geniş bilgiye ulaşmak için resmi web sitem olan nasamuhendislik adresini ziyaret edebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Sisliport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 61 firma yer almaktadır.